Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie przeprowadzek oraz transportu gabarytowych przedmiotów na terenie Poznania, Polski i Europy. Zawsze mamy do Państwa blisko, więc oferujemy dobre ceny i dogodne godziny wykonania przewozu. Zapewniamy, że Państwa rzeczy i meble dojadą na miejsce szybko i bezpiecznie. Oferujemy nie tylko przeprowadzkę, ale też zabezpieczenie mebli, pomoc w demontażu i montażu. Świadczymy usługi załadunku i rozładunku w dowolnym miejscu, zapewniając terminową realizację zlecenia, bez względu na odległość. Jeśli poszukujecie Państwo oferty kompleksowej, bezpiecznej, a jednocześnie taniej, znaleźliście firmę o właściwym profilu. Niezależnie od długości przebytej trasy zapewniamy atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.Jesteśmy zawsze na czas. Rozumiemy osobiste obawy o drogocenne przedmioty , dlatego oferujemy możliwość przejażdżki z nami.
Zobacz co oferujemy

Przeprowadzki Domowe

Kompleksowe przeprowadzki, Twoja rodzina odpoczywa a my w dogodnych godzinach realizujemy przeprowadzkę.

ZOBACZ WIĘCEJ

Przeprowadzki Firmowe

Nie ważne czy tomałe biuro czy spory magazyn. Jeśli poszukujecie Państwo oferty kompleksowej, bezpiecznej, a jednocześnie taniej, znaleźliście firmę o właściwym profilu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Taxi Bagażowe

Przewieziemy Twoje nowo zakupione meble. Zapewniamy, że dojadą na miejsce szybko i bezpiecznie. (IKEA, CASTORAMA, SKLEPY MEBLOWE ORAZ INNE)

ZOBACZ WIĘCEJ